Instagramming

Buta na tregon portretin e së bijës *.*

Shkruar nga Anabel

20 Qershor 2024

Buta na tregon portretin e së bijës *.*

Buta (emri i vërtetë i së cilit është Betim Januzi) na ka treguar portretin e vajzës së tij, Irinës. Ai ka publikuar një album me foto, ku shfaqet me një model flokësh mullet dhe më tej, ka publikuar edhe portretin e buzëqeshur të së bijës.

Buta na tregon portretin e së bijës *.*

Kjo s'është hera e parë që reperi na tregon portretin e vogëlushes, e cila duket se është rritur goxha. Më parë, Buta ka publikuar foton e Irinës së porsalindur.

Sa i përket emrit të bebushes, Irina është një emër me origjinë greke dhe do të thotë “paqe”.

Në shkurt të këtij viti Buta ndau me ndjekësit lajmin e bukur se ishte bërë baba. Ai dhe partnerja, Fjolla, u bënë prindër për herë të parë. Për lidhjen e tyre nuk ka shumë informacion. Reperi ka publikuar një foto në shtator të vitit 2021 ku tregonte se çifti e kishte kurorëzuar dashurinë. Fjolla ka qëndruar larg vëmendjes publike dhe llogarinë e saj në Instagram e mban private, ndaj fatkeqësisht nuk dimë shumë për të, përpos se është gjithashtu nga Ferizaj.