Instagramming

Për herë të parë (virtualisht), Mariza Ikonomi na prezanton me partnerin

Shkruar nga Anabel

17 Qershor 2024

Për herë të parë (virtualisht), Mariza Ikonomi na prezanton

Duhet që të festohej Dita e Baballarëve që Mariza Ikonomi të na tregonte një foto të partnerit të saj. Në një foto bardhë e zi, me gota vere në dorë, Mariza uroi partnerin e saj në një dedikim të ëmbël për rrugëtimin e tyre si prindër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARIZA IKONOMI?? (@ikonomimariza)

“Gëzuar Ditën e Baballarëve, partneri im i përjetshëm në (prindërim) krim. Gëzuar për babin më të mirë!”, shkroi Mariza.

Partneri i Marizës, Blendi Greço, nisur nga llogaria e tij në Instagram, është sipërmarrës, pëlqen aventurat, të bëjë hiking, të fotografojë dhe të eksplorojë shtigje të reja me biçikletë.

Për herë të parë (virtualisht), Mariza Ikonomi na prezanton

Ata të dy u bënë para pak kohësh prindër të vogëlueshes Melody. Përmes një postimi në Instagram, Mariza dha lajmin e bukur dhe shkroi: “Dhe vjen një ditë që Zoti të dhuron gjithë botën dhe e vendos atë në duart e tua. Melodia e jetës e sime! Melody Ikonomi Greço”.

Për herë të parë (virtualisht), Mariza Ikonomi na prezanton

Sigurisht, ajo e falenderoi edhe partnerin, duke shkruar: “Me dhe të gjithë forcën dhe gëzimin e kësaj bote! Të dua!”