Showbiz dhe TV

“Zemër Luana 2”: Luana tregon se kur do të rikthehet programi

Shkruar nga Anabel

11 Qershor 2024

“Zemër Luana 2”: Luana tregon se kur do të rikthehet

Luana Vjollca, në Instagram-in e saj, ka konfirmuar se do të rikthehet në TV Klan me sezonin e dytë të “Zemër Luana”, madje më shpejt nga ç’e prisnim.

“Brenda kësaj jave ose maksimumi, javës tjetër. Do ju bëj një njoftim zyrtar që të bini rehat dhe ju, dhe unë”, shkroi Luana si përgjigje në një pyetje nga një ndjekës/e kurioz/e në Instagram.

“Zemër Luana 2”: Luana tregon se kur do të rikthehet

Edhe në një album të publikuar rishtazi në Instagram-in e saj, Luana ka publikuar një foto në zyrë. Në tavolinë shihet edhe logoja e emisionit “Zemër Luana”.

“Zemër Luana 2”: Luana tregon se kur do të rikthehet

“E di që kam munguar gjatë, por kam qenë dhe jam duke punuar çdo ditë. Mezi pres të ndaj gjithçka me ju”, shkroi ajo në mbishkrimin e postimit.

Emisioni transmetohej në TV Klan çdo të diel në orën 21:00. Në sezonin e parë, kapitenët e skuadrave ishin Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, por tani nuk dihet nëse ka ndryshuar dita, orari dhe kapitenët.

Artikuj të sugjeruar: