Muzika

Bashkëpunimi që nuk e prisnim fare, po fare ama: Noizy & Era Istrefi *.*

Shkruar nga Anabel

10 Qershor 2024

Bashkëpunimi që nuk e prisnim fare, po fare ama: Noizy & Era 

Postimi i fundit në Instagram-in e Noizy-t hodhi dyshimet se ai dhe Era Istrefi do të vijnë me një bashkëpunim në muzikë. Reperi publikoi një video ku shfaqet me Erën në foto të ndryshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

“Jam mbret, por më duhet një mbretëreshë te kalaja”, shkroi Noizy në mbishkrimin e videos dhe ne kërkuam për të gjetur ndonjë koment pikant dhe s’u zhgënjyem. “Ayy, po ndiej aromën e lekëve…po vjen Era” dhe "Top Boy Shit" kishte shkruar Era Istrefi. Me shumë gjasa, këto do të jenë vargje të këngës.

Bashkëpunimi që nuk e prisnim fare, po fare ama: Noizy & Era
 
Njerëzit u shprehën goxha të emocionuar për atë që mund të jetë bashkëpunimi i kësaj vere dhe s’i bëjmë dot me faj.
 
Presim për detaje të tjera.