Celebrity Style

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të bëjë namin këtë verë

Shkruar nga Anabel

10 Qershor 2024

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: JosiahW/Backgrid

Shpesh, të famshmit janë ata që japin “vulën” e miratimit për trende të ndryshme gjatë sezoneve, nga këpucët te veshjet, çantat dhe aksesorët. Kështu, mjaftoi një ecje e thjeshtë e Margot Robbie-t në rrugët e New York-ut që ajo të binte në sy për një detaj: Këpucët e sheshta.

Në fakt, ato ndryshe njihen si balerinat e hapura në pjesën e pasme të këmbës, por që duket se janë rikthyer fuqishëm si trend i kësaj vere.

Të lehta, super praktike për t’u mbajtur gjatë përditshmërisë, madje një zgjedhje e duhur për muajt e nxehtë të verës, këpucët e Margot e bëjnë veshjen të duket kaq elegante, edhe pse ajo kishte veshur xhinse dhe një këmishë të gjerë.

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: JosiahW/Backgrid

Nëse e shihni veten më afër stilit të aktores së njohur, atëherë disa sugjerime cool janë këtu për ju:

#1

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: TONY BIANCO

#2

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: ZARA

#3

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: NORDSTROM

#4

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: STEVE MADDEN

#5

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: LINEA PAOLO

#6

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: SCHUTZ

#7

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: JACQUEMUS

#8

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: MANOLO BLAHNIK

#9

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të
FOTO: MARGAUX

Me shumë gjasa i ke një palë të tilla në gardërobë, ndaj kombinoji! 

 

Burimi: Who What Wear