Celebrity Style

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër nivel ^^

Shkruar nga Anabel

6 Qershor 2024

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër

Këpucët në versionin rrjetë “kanë pushtuar” botën e modës vitin e kaluar, pasi janë prezantuar qindra modele me apo pa takë, pupa, Mary Janes e taka, të cilat dhurojnë freski dhe komoditet, si dhe fustanet e plazhit rrjetë që duket se po bëjnë namin, Dua vendosi të rikthejë një trend: Çantën rrjetë.

Megjithatë, Dua vendosi që të sjellë një model interesant, pasi çanta në formë gjysmëhëne duket kaq cool dhe besojmë se do jetë super zgjedhje për gocat stylish.

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër
FOTO: INSTAGRAM/DUALIPA

Nëse je gati për ta ndjekur këtë trend, ja ku i ke ca sugjerime:

#1

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër
Pinterest

#2

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër
Pinterest

#3

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër
Pinterest

#4

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër
Pinterest

#5

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër
Pinterest

#6

Dua Lipa e çon trendin e kësaj vere në një tjetër
Pinterest

Artikuj të sugjeruar: 

 

Burimi: Harper’s Bazaar