Instagramming

Bes Kallaku në një lidhje të re?

Shkruar nga Anabel

28 Maj 2024

 Bes Kallaku në një lidhje të re?

Bes Kallaku, që pas publikimit të këngës “Mosmirënjohja”, është vënë në qendër të thashethemeve dhe këtë herë, sepse mund të ketë krijuar një romancë të re, pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj.

Bes Kallaku në një lidhje të re?
 
Sipas thashethemeve, partnerja e re mund të jetë Çiljeta Kormuzi, ish-konkurrente në “Për’Puthen” dhe zërat nisën pasi Çiljeta u shfaq në koncertin e Besit.

Bes Kallaku në një lidhje të re?

Më pas, publikuan të dy një foto nga kënde të ndryshme, në të njëjtin vend.

Bes Kallaku në një lidhje të re?

Bes Kallaku në një lidhje të re? 

Nga ana tjetër, Çiljeta i bëri repost një fotoje ku shihet me Besin dhe një vajzë e uron për “lidhjen e re”.

Bes Kallaku në një lidhje të re?
 
Redaksia e Anabel e kontaktoi Besin për një konfirmim/mohim të këtyre zërave, por nuk mori një përgjigje. 
 
Kujtojmë se Besi dhe Xhensila i dhanë fund marrëdhënies së tyre të gjatë dhe janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit.

Artikuj të sugjeruar: