Instagramming

Pas fitores, Egla reagon edhe në Instagram: “Mirënjohëse për publikun”

Shkruar nga Anabel

26 Maj 2024

Pas fitores, Egla reagon edhe në Instagram: “Mirënjohëse

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother Vip Albania” ka reaguar sërish përmes një postimi në Instagram, ku nuk harron të falënderojë publikisht publikun për votat dhe televizionin që i dha mundësinë për të qenë pjesë e këtij reality show.

Në foton e saj në finale, me çekun e çmimit 100 mijë euro në dorë, aktorja shkruan:

“Jam ende pa fjalë. Por jam thellësisht mirënjohëse për publikun që më deshi e më pranoi me gjithë ngjyrat e mia dhe sigurisht për @topchannelalbania që më dha mundësinë të isha pjesë e kësaj eksperience të jashtëzakonshme. Do shihemi shumë shpejt!”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Egla Ceno (@egla_ceno)

Pas 133 ditëve izolim, Egla ishte një prej pesë finalisteve të këtij formati që u finalizua dje me çmimin e parë për aktoren Ceno. Në votimin kokë më kokë me kolegun e saj, Julian Deda ishin votat e publikut që e shpallën atë fituese. Pak minuta pas marrjes së çmimit ajo u shpreh se e meritoi fitoren.

“Për mua nuk është ky "Big Brother-i", me thënë të drejtën. Unë karrierën time e kam qëndisur ndër vite dhe do të vazhdoj ta qëndis ashtu ngadalë, sepse jam aktore teatri jam shumë e lidhur me të. Është shtëpia ime, është era ime, është gjithçka.”

Artikuj të sugjeruar: