Celebrity Style

S’e merr dot me mend çmimin e çorapeve të Rihanna-s

Shkruar nga Anabel

21 Maj 2024

S’e merr dot me mend çmimin e çorapeve të Rihanna-s
Getty

Mediat nuk e lanë pa komentuar zgjedhjen e fundit të modës nga Rihanna, e cila u pa në New York me një kostum sportiv, kapele dhe syze, dukshëm pa grim, duke dalë nga një hotel luksoz.

S’e merr dot me mend çmimin e çorapeve të Rihanna-s
Getty

Por çanta Dior Saddle dhe çorapet-këpucë u komentuan nga mediat më shumë. Vetëm çorapet nga Bottega Veneta kushtojnë 1.100$. Ndërsa kostumi nuk e kalon vlerën e 400 dollarëve. Çanta po ashtu, është ndër modelet më të njohura të Dior, ndaj vlera e saj është mbi 3000 dollarë.

S’e merr dot me mend çmimin e çorapeve të Rihanna-s
Bottega Veneta

Ditët e fundit, thuhet se Rihanna dhe partneri i saj, i kanë dedikuar kohë familjes më shumë se çdo gjëje. Ata festuan ditëlindjen e dytë të djalit RZA, disa ditë më parë dhe e gjithë familja dukej kaq e lezetshme.

Artikuj të sugjeruar: