Celebrity

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Camila Cabello flet për humbjen e virgjërisë

Shkruar nga Anabel

21 Maj 2024

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Camila Cabello flet për
Instagram

Camila Cabello ka zbuluar se ka humbur virgjërinë në moshën 20-vjeçare me ish-partnerin, Matthew Hussey. E ftuar në “Armchair”, këngëtarja ka zbuluar se e ka takuar atë në “Today Show” në 2018-ën.

“Isha jashtë në prapaskenë. E kisha dëgjuar edhe më parë në podkastin e tij”, zbuloi ajo duke ju referuar “Love Life”, emisionit që kishte Hussey asokohe.

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Camila Cabello flet për
Getty

Cabello tregon se iu afrua trajnerit dhe i tha se është fanse e tij. “Më pas dolëm për darkë dhe ajo ishte lidhja ime e parë. Isha 20 vjeç”, tregon këngëtarja.

Kur moderatori e pyeti nëse kishte kryer marrëdhënie para se të lidhej me Hussey, Camila pranoi: “Jo! Ajo ishte hera ime e parë. Kam qenë ose 20 ose 21 vjeç dhe ishte fiks të bërit dashuri. Ishte shumë e bukur”. Camila zbuloi se ajo lidhje i mësoi shumë dhe se ishte perfekte.

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Camila Cabello flet për
Getty

Sot, Hussey është i martuar dhe e ka kurorëzuar dashurinë në vitin 2023. Ndërsa vetë këngëtarja ka pasur një lidhje me Shawn Mendes për rreth 2 vite. Pati edhe thashetheme se janë ribashkuar, por të dy i kanë hedhur poshtë duke treguar se janë vetëm miq.

Artikuj të sugjeruar: