Celebrity

Harry Styles dhe Taylor Russell i japin fund lidhjes

Shkruar nga Anabel

21 Maj 2024

Harry Styles dhe Taylor Russell i japin fund lidhjes
Getty

Harry Styles dhe Taylor Russell i kanë dhënë fund romancës së tyre, raporton People. Këngëtari 30-vjeçar dhe aktorja 29-vjeçare janë ndarë pas thuajse një viti bashkë, pavarësisht burimeve se gjërat mes tyre po shkonin shumë mirë dhe se lidhja ishte serioze.

Harry Styles dhe Taylor Russell i japin fund lidhjes
 
Burimi për People thotë se Styles është një person shumë privat dhe Russell gjithashtu, ndaj si marrëdhënia, ashtu dhe ndarja e tyre, ka kaluar pa u vënë shumë re. Romanca e dyshes nisi në vitin 2023, kur ata u panë për herë të parë bashkë.

Harry Styles dhe Taylor Russell i japin fund lidhjes

Vitin tjetër, Russell u pa në Vienë, në koncertin e Harry-t, duke kërcyer në sektorin VIP. Më pas, ata drekuan rreth qytetit dhe symprehtët e TikTok-ut e regjistruan momentin, duke e publikuar në rrjetin social.

Russell dhe Styles janë shfaqur bashkë në disa momente, por mesa duket, nuk ia kanë dalë të vijojnë lidhjen e tyre. Më parë, Styles ka qenë i lidhur me regjisoren Olivia Wilde, ndërsa Russell me ish-kolegun e saj, Lucas Hedges.