Showbiz dhe TV

Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?

Shkruar nga Anabel

18 Maj 2024

Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse? 

Mjaftoi një video e Deamishel Hoxhës në TikTok që njerëzit të mendonin menjëherë se ajo thumboi Luiz Ejllin. Deamishel publikoi një video me sound-in e famshëm “T’u repovat po m’zen mëngjesi”, duke kërcyer. Në mbishkrimin e videos shkroi: “Ëndrra të mëdha, burrë i vogël”.

Deri këtu, nuk ka asgjë për diskutim, por koha e publikimit ishte pasi Luizi dhe Getoari publikuan këngën e tyre “Ding Ding”. Në këngë, Luizi ka një fragment ku këndon shpejt dhe deri diku, bën rap. Kështu që, komentet në videon e Deamishelit nuk vonuan dhe njerëzit direkt pretenduan se ajo i hodhi një kunjë Luizit.
 
“Drejtuar Luit”, komentoi dikush në video.

Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?
 
Të tjerë e bënë me dije se thumbi ishte ikonik.
 
Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?

Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?

Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?

Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?

 Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?

Njerëzit mendojnë se Deamishel thumboi Luizin, por pse?

Komente të tjera rikujtuan momentin kur Luizi ofendoi nënën e Deamishelit në një koncert në Shkodër. Dea, asokohe reagoi përmes një postimi në Instastory dhe më pas, e ftuar në “S’e luan topi”, ceku raportin e saj me Luizin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

"Kur kam dalë nga “BBVA 2”, kam menduar se çdo gjë do të harrohet, kam dashur më të mirën për të gjithë, nuk kam menduar që kjo situatë do të vazhdojë dhe kur ka vazhduar, më pas edhe në koncertin që ai ka pasur, që u përpoq të nxiste në Shkodër një turmë me njerëz që të më urrenin mua… edhe më pas, live…më vjen shumë keq që situata duhet të shkonte kështu”. 

Ajo sqaroi se ka ndodhur edhe një situatë ku Luizi dhe Dea u takuan dhe ai i kishte thënë se do ta shajë sërish. “Patëm një moment që u takuam dhe më tha “Do të të shaj prapë”. Para se të mendoni se mbase ai ka bërë shaka, Deamishel saktësoi se kjo s’është thënë si batutë.