TV Mania

Graciano eliminohet nga “BBVA 3”

Shkruar nga Anabel

15 Maj 2024

Graciano eliminohet nga “BBVA 3”

Graciano Tagani është larguar nga shtëpia e famshme e “BBVA 3”, pas një televotimi të hapur mbrëmjen e sotme, ku të gjithë banorët, përpos Romeos dhe Julianit (të cilët janë finalistë), ishin në televotim.
 
Publiku vendosi që të zgjidhte më pak të preferuar pikërisht Graciano Taganin, duke shënuar herën e dytë që koreografi largohet nga shtëpia. Edhe më parë ai është eliminuar, por është rikthyer sërish në garë.
 
Graciano u bashkohet banorëve që largohet pak pranë finales së madhe, e cila do të mbahet më 25 maj. Edhe Erjona Doçi dhe Roza Lati kanë lënë shtëpinë javën e kaluar.

Artikuj të sugjeruar: