TV Mania

Julian Deda shpallet finalisti i dytë i “BBVA 3”

Shkruar nga Anabel

14 Maj 2024

Julian Deda shpallet finalisti i dytë i “BBVA 3” 
Julian Deda është finalisti i dytë i formatit “Big Brother VIP Albania 3”. Ai i bashkohet kështu Romeos, në natën e madhe finale, e cila do të zhvillohet më 25 maj. Juli ishte në televotim me Meriton Mjekiqin dhe publiku vendosi që të dërgonte në finale aktorin e humorit.
 
Ishte Romeo ai që i dërgoi dy djemtë në televotim (falë avantazhit në lojë), pasi mendonte se të dy e meritojnë finalen dhe lejoi publikun që të merrte vendimin final.
 
Juli është bërë pjesë e shtëpisë që prej fillimit të programit, duke u bërë pjesëmarrës ose duke nisur shumë situata e debate brenda shtëpisë së famshme.