Instagramming

Kristi Aliaj e ka një përgjigje për fituesin/en e “BBVA 3”, por nuk është siç e mendoni ju

Shkruar nga Anabel

11 Maj 2024

Kristi Aliaj e ka një përgjigje për fituesin/en e “BBVA
Kristi Aliaj vijon të japë opinione mbi edicionin e tretë të “Big Brother VIP Albania”. Artisti u dha mundësinë ndjekësve të tij t’i bënin pyetje në Instagram dhe sigurisht, nuk i shpëtoi dot kuriozitetit që lidhet me shtëpinë e famshme.

Pyetja përkonte me idenë e Kristit për fituesin e këtij edicioni dhe ish-banori, i cili u përball në finalen e “BBVA 2” me Luiz Ejllin, u përgjigj: “Skizofrenia. Dhuna. Bastardizmi”. Pra, jo një emër konkret, thjesht antivlera.

Kristi Aliaj e ka një përgjigje për fituesin/en e “BBVA

Kjo nuk është hera e parë që Kristi jep një mendim për banorët e këtij formati. Më parë, ai ka folur edhe për marrëdhënien e Heidit me Romeon. I ftuar në “Fun Club”, ai u shpreh: “Jam i vetmi apo vetëm mua më janë shpifur romancat. “Big Brother VIP” bashkohet me situatat e “Për’puthen”. Nuk besoj te lidhja e Heidit dhe Romeos, është bërë makineri. Për mua Heidi është një narciste e frikshme që nuk ka lidhje me Romeon”, deklaroi ai ndër të tjera.

Mandej, vijoi: “Meshkujt e këtij edicioni janë shumë viktima, në naivitet e madje, edhe në fizik më duken viktima. Unë shikoj një italo-shqiptarizëm, këto vajzat që vijnë nga Italia bëhen më skuthe”, e mbylli ai fjalën.