Out and About

Tre arsye për të bërë gëzuar me Coca-Cola. Tri dekada në Shqipëri

Shkruar nga Anabel

10 Maj 2024

Tre arsye për të bërë gëzuar me Coca-Cola. Tri dekada

Arritjet janë ato momente që na plotësojnë dhe mbeten gjatë në kujtesën tonë. Padyshim, janë ato çaste që ne i ndajmë me miqtë e zemrës. Këto arritje sjellin me vete festë, hare dhe momente të lumtura për të cilat bëjmë gëzuar në tavolinat tona familjare apo me miq!

Një sfidë e nisur në rrjetet sociale nga futbollisti shqiptar, Renato Malota na kujtoi se janë pikërisht këto momente që na bëjnë bashkë për të bërë ‘Gëzuar’. Duke hapur një kanace Coca-Cola Zero, Malota ftoi kolegun e tij, futbollistin Andi Lila, për të ndarë një moment të rëndësishëm në karrierën e tij. Duke bërë Gëzuar me “Triumfin” e tij, Lila zgjodhi të sfidojë futbollistin Taulant Seferi.

Në kuadër të 30-vjetorit në Shqipëri, Coca-Cola fton të gjithë të apasionuarit pas pijes aq të dashur për Shqiptarët, të bëjnë ‘Gëzuar’ për të gjithë momentet e kaluara dhe për çastet e tjera që na presin.

Ky 30-vjetor i Coca-Cola në Shqipëri vjen me supriza. Gjej kodin poshtë kanaçes së kuqe ose në kapakun e paketimit promocional dhe fito çdo javë një nga 90 dhuratat:

-Kupona marketi;

-Kupona për veshje sportive;

-Mundësi për të takuar nga afër artistët më të dashur shqiptarë.

Rregullat e lojës i gjeni duke klikuar në websiten zyrtar https://promo.ccbs.al/, ku përvec mundësisë për të fituar Coca-Cola ju mund të ndani dhe një mesazh frymëzues për arsyen që keni bërë gëzuar së fundmi.

Ky mesazh do të shfaqet në koncertin festiv të organizuar në kuadër të 30-vjetorit të Coca-Cola Bottling Shqipëria.

Po, sapo ju zbuluam që do të ketë dhe një koncert me disa prej zërave më të dashurtëmuzikësshqiptare, Mc Kresha, Lyrical Son, Ylli Limani, Elvana Gjataporedheshumëtë tjerë!

Duke bërë Gëzuar me Coca-Cola këtë fillim pranvere mund të kesh mundësinë për të takuar këngëtarët e tu të preferuar në koncertin e datës 19 Maj! Gëzuar për 30 vitet e Coca-Cola në Shqipëri dhe për çastet e tjera që na presin!

*Artikull i sponsorizuar