Instagramming

Një konkurrent i ri do të bëhet pjesë e “BBVA 3”

Shkruar nga Anabel

27 Prill 2024

Një konkurrent i ri do të bëhet pjesë e “BBVA 3”

Shtëpisë së “BBVA 3” do t’i shtohet një banor i ri, i cili është përzgjedhur mes personave që janë regjistruar në një giveaway të quajtur “Top on Top”. Emri i tij është Shkëlqim Begaj dhe kishte aplikuar për të qenë pjesë e garës, duke iu bashkuar shtëpisë thuajse një muaj para përfundimit të reality show-t.

Një konkurrent i ri do të bëhet pjesë e “BBVA 3”
 
Ndërkohë, edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3” ka një datë finale, 25 maji dhe ende gara është shumë e fortë dhe nuk dihet se kush mund të shpallet fituesi. Kujtojmë se për publikun janë disa pretendentë, duke nisur që nga Egla Ceno, Jul Deda, Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi. Komentet e publikut janë të shumta, ndaj është e vështirë të përflitet për një triumfues/e.