Celebrity

Nuk jua merr mendja se me kë do të bëjë një marrëdhënie treshe Kanye West

Shkruar nga Anabel

23 Prill 2024

Nuk jua merr mendja se me kë do të bëjë një
getty

Kanye West ka zbuluar në një intervistë të re se do donte të bënte seks me Michelle Obama. Reperi u pyet të martën në “The Download” podksat për personin me të cilin do donte të bënte një treshe, së bashku me gruan e tij, Bianca Censori.

Nuk jua merr mendja se me kë do të bëjë një
Getty

“Michelle Obama. Duhet të shkoj në shtrat me gruan e presidentit”, u përgjigj ai teksa qeshi me të madhe. West nuk e shpjegoi arsyen pse ka këtë dëshirë, por drejtuesi i podkastit shtoi se nuk e beson që kjo është përgjigja e vërtetë.

Nuk jua merr mendja se me kë do të bëjë një
Youtube

Online është spekuluar shpesh nëse West dhe Censori kanë një martesë të hapur, por nuk ka një konfirmim për këtë thashethem.

Çifti janë të martuar prej dhjetorit 2022 dhe duhet thënë se janë të hapur ndaj seksualitetit të tyre, e dukshme kjo nga veshjet shumë ekstravagante të arkitektes, por edhe nga fotot që u janë bërë në pushimet e tyre.

Artikuj të sugjeruar: