Celebrity

Rihanna tregon të vetmin sekret që fshihet pas veshjeve të djemve të saj

Shkruar nga Anabel

19 Prill 2024

Rihanna tregon të vetmin sekret që fshihet pas veshjeve të djemve
Getty

Rihanna ka zbuluar se ka vetëm një sekret për veshjet e djemve të saj. Në një prononcim për “ET” ajo u shpreh se i vesh si i ati.

“Kur i kombinoj veshjet e tyre gjithmonë kam parasysh Rocky-n”, tha këngëtarja teksa merrte pjesë në një event të Fenty x Puma në Londër. Ajo pranoi se e ka imagjinuar gjithmonë se si do e vishte një vajzë nëse do kishte, por për djemtë nuk e kishte idenë fare dhe për t’i dhënë drejtim thjesht u bazua te babai i tyre.

“Zgjidhja më e mirë është babai i tyre, këtë mendova kur më duhej të vendosja si t’i vesh bukur djemtë”, shpjegoi Rihanna.

Rihanna tregon të vetmin sekret që fshihet pas veshjeve të djemve

Kujtojmë se në intervistën e fundit të mirëfilltë të saj, këngëtarja deklaroi se herë pas here i duket vetja si asistentja e bashkëshortit sepse ai vishet më mirë, ndaj duhet thënë se zgjedhja e saj për t’i bërë djemtë të duken bukur është më e mira që mund të bënte.

Rihanna tregon të vetmin sekret që fshihet pas veshjeve të djemve

Në po të njëjtën intervistë, Rihanna pranoi se të gjithë mendojnë se djemtë e tyre i vesh Rocky, por në të vërtetë, këngëtarja i vesh vetë si babi i tyre.

Kujtojmë se A$AP Rocky dhe Rihanna janë bashkë prej 3 vitesh dhe kanë dy fëmijë, RZA Athelaston Mayers që ka lindur në 2022-shin dhe Riot Rose Mayers, i lindur në 2023-shin.

Artikuj të sugjeruar: