Celebrity

Nga 1 në Kourtney dhe Travis, sa rehat je në çift?

Shkruar nga Anabel

19 Prill 2024

Nga 1 në Kourtney dhe Travis, sa rehat je në çift?
Instagram

Travis Barker po feston ditëlindjen e Kourtney Kardashian duke e uruar publikisht në 45-vjetorin e lindjes dhe zgjodhi mënyrën më argëtuese për ta bërë. Me një seri fotosh të publikuara në Instagram, ai ndau detaje nga përditshmëria e tyre me fëmijët, nëpër avione privatë, teksa gruaja e tij flinte dhe në fund fare një foto të saj ulur në tualet.

Nga 1 në Kourtney dhe Travis, sa rehat je në çift?
Instagram

“Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e bukur, shpirti im binjak dhe shoqja ime më e mirë. Të dua ty dhe jetën tonë bashkë. Faleminderit që je gruaja më e mirë që mund të kërkojë një person. Gëzuar për më shumë vite dhe aventura së bashku”, ka shkruar Travis në fotot e publikuara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by travisbarker (@travisbarker)

Përgjigja e Kardashian, i vërtetoi të gjithëve se çifti janë shumë rehat me njëri-tjetrin dhe nuk kanë aspak komplekse për të treguar realitetin e jetës së tyre edhe në mënyra argëtuese si këto.

Në komente njerëzit u ndanë në dy grupe, sigurisht një pjesë e menduan si të tepruar publikimin e fotos në tualet. Por shumica u shprehën se ky është postimi më i vërtetë që kanë parë online dhe se çifti është një shembull i dashurisë së vërtetë.

“Kështu duket lumturia”, shkruan një ndjekës.
“Nuk isha e përgatitur për foton e fundit”, shkruan një tjetër duke qeshur. “Kjo është dashuria e vërtetë”, shkruan një i tretë.

Travis dhe Kourtney u takuan në vitin 2006 dhe u bënë miq. Në shkurt të vitit 2021, ata nisën një marrëdhënie romantike dhe u fejuan muaj më vonë. Pranverën e kaluar, festuan disa ceremoni martese, nga një ceremoni në gjykatë deri te fundjava luksoze në Itali. Në nëntor të vitit të kaluar, ata u bënë prindër të Rocky.

Kourtney është gjithashtu nëna e 3 fëmijëve: Reign, Mason dhe Penelope.

Barker është baba i London dhe Alabama.

Artikuj të sugjeruar: