Celebrity

Kanye West sulmon fizikisht një burrë, sepse i ngacmoi të shoqen

Shkruar nga Anabel

18 Prill 2024

Kanye West sulmon fizikisht një burrë, sepse i ngacmoi të shoqen
Getty

TMZ ka zbuluar se Kanye West po investigohet për sulm fizik të qëllimtë pasi goditi një burrë, i cili thuhet se kreu një veprim të pahijshëm karshi gruas së tij, Bianca Censori. Sipas raportimeve, ngjarja ndodhi të martën në mbrëmje.

Zëdhënës të reperit zbuluan për TMZ se personi në fjalë kishte futur duart nën fustanin e Censorit, e kishte kapur rreth belit dhe pasi e ka afruar te vetja, e ka puthur disa herë.

Kanye West sulmon fizikisht një burrë, sepse i ngacmoi të shoqen
getty

“Ajo u abuzua seksualisht me qëllim. Të thuash që u prek me dorë nga dikush nuk është as përshkrim i përafërt me atë që ndodhi vërtet”, vazhduan deklarimet.

Sipas burimeve, forcat e rendit e akuzojnë Kanye West për dhunë dhe pritet ta marrin në pyetje. Personi i sulmuar nga reperi nuk ka pasur nevojë për trajtime mjekësore pas incidentit, që ndodhi në një hotel luksoz në Sunset Boulevard.

Artikuj të sugjeruar: