Celebrity

Fotoja e Megan Fox i ndan njerëzit në dy grupe

Shkruar nga Anabel

18 Prill 2024

Fotoja e Megan Fox i ndan njerëzit në dy grupe
Instagram

Megan Fox ka publikuar një foto pa grim e filtra, më natyrale se kurrë. Nga imazhi i publikuar kuptohet se aktorja ka vendosur vetëm pak shkëlqyes buzësh, ndërkohë që pozon para pasqyrës, e veshur me reçipeta sportive dhe pizhame. Në komente njerëzit nuk ishin të gjithë në një mendje.

Fotoja e Megan Fox i ndan njerëzit në dy grupe

Dikush komentoi: “Kush është kjo?” Dhe pas tij pati komentet të tjera që i dolën në mbrotje aktores duke shkruar: “Një grua me vetëbesim që nuk fshihet pas grimit.”

“Nuk të kishim parë pa grim dhe u habitëm, por kjo je ti, natyrale dhe e bukur”, shkroi një tjetër.

Fotoja e Megan Fox i ndan njerëzit në dy grupe

“Sa e bukur është edhe pa grim”, shkruan dikush. “Duam më shumë foto të tilla”, thuhet në komentet në vazhdim.

Por pati edhe nga ata që u shprehën se nuk duket sikur Megan është vetja në këto foto. “E kam parë këtë foto dy herë, mendova se ishte Kim Kardashian”, shkruan dikush.

Fotoja e Megan Fox i ndan njerëzit në dy grupe

Kujtojmë se së fundmi, Megan ka treguar gjithë ndërhyrjet plastike, duke pranuar se ka bërë gjoksin dy herë, ka bërë hundën në fillim të të 20-ave dhe herë pas here botoks dhe filler. Aktorja pranoi se pavarësisht akuzave nuk ka bërë kurrë liposuction apo konturim të trupit.

Artikuj të sugjeruar: