Celebrity

Videoja virale: Njerëzit mendojnë se Meghan Markle është e pasigurt dhe xheloze

Shkruar nga Anabel

16 Prill 2024

Videoja virale: Njerëzit mendojnë se Meghan Markle është e
Getty

Meghan Markle u filmua teksa ndaloi një grua të bëjë foto krah Princ Harry teksa festohej fitorja e skuadrës së tij polo.

Nga video, e cila po qarkullon në rrjete sociale, Dukesha e Sussex, i afrohet bashkëshortit të saj në skenë, teksa një grua tenton t’i afrohet për të bërë foton. Në video duket që gruaja nuk bindet si fillim dhe më pas Meghan i thotë: “Mos do të vish këtu?”

Markle e ndoqi me sy gruan deri sa u largua teksa të tjerë persona e nxitën të largohet.

Videoja virale: Njerëzit mendojnë se Meghan Markle është e
Getty

Komentet nuk ndaluan për këtë ngjarje nga persona që u shprehën se Markle është e pasigurtë për bashkëshortin e saj.

“Ajo është e pasigurt. Përndryshe nuk do sillej kështu”, u shpreh dikush.

“Karakteri i Meghan aq kontrollues doli në pah”, shkroi një tjetër.

“Kjo është e shëmtuar”, thotë tjetër komentues.

Kujtojmë se Meghan dhe Harry janë përfolur disa herë për ndarje, por zërat janë hedhur poshtë shpejt.

Artikuj të sugjeruar: