Celebrity

Njerëzit janë fiksuar me mënyrën se si Keanu Reeves puth të dashurën, por pse?

Shkruar nga Anabel

16 Prill 2024

Njerëzit janë fiksuar me mënyrën se si Keanu Reeves puth

Keanu Reeves puthi partneren e tij, Alexandra Grant në publik, ndërsa ishin të ftuar në muzeun e Artit Bashkëkohor në Los Angeles, por pavarësisht momentit romantik, njerëzit u fiksuan *sërish* me mënyrën e ‘çuditshme’ se si Keanu puth të dashurën, që është me sy hapur.

Njerëzit janë fiksuar me mënyrën se si Keanu Reeves puth

Ndërsa aktori 59-vjeçar i mbante sytë hapur, Alexandra i kishte mbyllur dhe kaq u desh që njerëzit të nisnin me komentet: “Ok, Keanu duket i dashuruar dhe i lumtur, por pse e puth me sy mbyllur?”; “Keanu, mbylli sytë, nuk ta prek njeri qenin”, ishte një tjetër koment, i cili bënte shaka me rolin e tij në “John Wick”; “Keanu, kur puth një grua, përqendrohu te puthja”, shkroi dikush tjetër.

Njerëzit janë fiksuar me mënyrën se si Keanu Reeves puth

Kjo nuk është hera e parë që Keanu e puth të dashurën me sy hapur dhe ja ku e kemi provën:

Njerëzit janë fiksuar me mënyrën se si Keanu Reeves puth

Çifti është bashkë që prej vitit 2019. Ata kanë qenë mjaft privat në marrëdhënien e tyre, por Grant, në një intervistë për People gjatë vitit të kaluar, tregoi disa detaje për lidhjen e saj: “Lajmi i mirë kur bie në dashuri si një person i rritur është se e kisha ndërtuar karrierën time në kohën kur marrëdhënia filloi. Ndihem shumë me vetëbesim për marrëdhënin”, u shpreh ajo.

Njerëzit janë fiksuar me mënyrën se si Keanu Reeves puth

Keanu dhe Alexandra kanë qenë miq dhe kolegë për vite me radhë, derisa vendosën të krijonin një marrëdhënie.

Artikuj të sugjeruar: