Instagramming

U aludua se Jori Delli është fejuar, por si qëndron e vërteta?

Shkruar nga Anabel

12 Prill 2024

U aludua se Jori Delli është fejuar, por si qëndron e

“Fred de Palma dhe Jori Delli janë fejuar?” pyetën me kërshëri njerëzit dhe mediat, pasi modelja publikoi një foto me një unazë në gishtin e fejesës/martesës. Mes qindra aludimeve se çifti e ka çuar në një tjetër fazë marrëdhënien, Jori vendosi të sqaronte thashethemet.

U aludua se Jori Delli është fejuar, por si qëndron e
 
Jori, në një prononcim për revista “Class”, tregoi se jo, nuk ka ndodhur një propozim fejese dhe se ende marrëdhënia nuk është në atë pikë. Sa i përket fotos me unazën që ndezi dyshime, ishte thjesht për të treguar modelin e ri të thonjve.
 
Jori dhe reperi italian njihet prej një kohe shumë të gjatë. Ata kanë qenë të lidhur më parë, por më pas u ndanë. Pasi dol inga “BBVA 2”, Jori u lidh përsëri me reperin, me të cilin ndan momente të shumta nga jetesa në Itali, si dhe aventurat e tyre.