Instagramming

Bora Zemani në pritje të ëmbël?

Shkruar nga Anabel

11 Prill 2024

Bora Zemani në pritje të ëmbël?

Bora Zemani dhe Donald Veshaj mund të bëhen prindër së shpejti. Të paktën, këtë ide na dhanë përmes videos të publikuar në “Cherry on Top”, emisioni që moderohet nga Bora.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete!”, u shpreh Bora, teksa ledhatonte barkun. Në një tjetër moment të videos, Donaldi i puth dorën partneres.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

Bora është nëna e një djali, Arborit. Sa i përket lajmit të madh, do e marrim vesh vetëm të premten.