Celebrity Style

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u dukur më elegante

Shkruar nga Anabel

3 Prill 2024

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u

Si thoni për të kaluar me stil në territorin e elegancës? Epo, vajzat e famshme e kanë qasje të përditshme këtë mision dhe ndonjëherë mjafton vetëm një aksesor për ta bërë pamjen tuaj thjesht elegante.

Çanta, sidomos ajo e dorës apo në formën e kuletës është një trend i çdo sezoni të ri apo koleksioni nga shtëpitë e modës, por mënyra se si e mbani atë, të paktën referuar edhe gocave të njohura duket se i jep një “prekje” sofistikimi.

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
FOTO: Getty Images/ thecelebrityfinder/Bauer-Griffin

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber na treguan se si ta sillni në “dritën e diellit” një çantë në formën e kuletës për të marrë gjithë vëmendjen e dëshiruar.

Xhaketa e Bieber, çizmet e zeza duken kaq moderne në tërësi, sidomos e kombinuar me çantën e zezë. Kendall Jenner dhe fustani i saj gri, apo xhaketa kafe e Rosie Huntington-Whiteley, të dy këto kombinime veshjesh duken kaq elegante me detajin e çantës që mbahet ndryshe.

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
Bottega Veneta
Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
FOTO: Marco Mantovani/Getty Images

Ky pra është trendi i çantave që mund t’i bëjë xhinset tuaja më të thjeshta apo bluzën më normale të duken super elegante!

Ja disa sugjerime interesante edhe për ju: 

#1

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
NEOUS

#2

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
KHAITE

#3

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
FLATTERED

#4

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
& OTHER STORIES

#5

Nisur nga gocat e famshme: Si ta mbani çantën për t’u
THE ATTICO

Artikuj të sugjeruar: 
Burimi: Vogue