TV Mania

Sondazh: Kë do të votoni për të qëndruar në “BBVA 3”?

Shkruar nga Anabel

3 Prill 2024

Sondazh: Kë do të votoni për të qëndruar në

Në prime-in e mbrëmshëm (2 prill 2024), Meritoni dhe Ilnisa “u skualifikuan” nga gara e “BBVA 3”, për t’iu bashkuar Eglës në “dhomën e bardhë”, e cila u aktivizua për herë të parë në historinë e këtij spektakli.

Momentalisht, ata nuk janë pjesë e “BBVA 3” dhe publiku do të vendosë për 2 banorët që do të rikthehen në garë.

Ngjarjet që sollën në këto vendime të njëpasnjëshme ishin përplasjet e vazhdueshme të Meritonit dhe Ilnisës me Eglën. Kjo e fundit u largua nga shtëpia pak orë pasi i derdhi verë në kokë dhe fytyrë Meritonit.

Në këtë sondazh, ju mund të votoni për banorin që mendoni se duhet të vijojë të jetë pjesë e “BBVA 3”.

Poll