Instagramming

Lumi B, baba për herë të dytë

Shkruar nga Anabel

3 Prill 2024

Lumi B, baba për herë të dytë

Lumi B dhe bashkëshortja, Miranda, janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e bëri me dije vetë Miranda, përmes një postimi në Instastory, ku shprehu falenderimet ndaj stafit mjekësor.

Lumi B, baba për herë të dytë
 
Bebushi lindi më 28 mars. Çifti nuk ka bërë ende publik emrin e vogëlushit.

Në dhjetor të vitit të kaluar, përmes një postimi në Instagram, çifti njoftoi se do të bëheshin sërish prindër. Miranda shkroi se familja e tyre po rritet dhe ishin entuziastë që do të sillnin në jetë një bebush.

Lumi B, baba për herë të dytë
 
Gjithashtu, këngëtari dhe e shoqja janë prindër të një vogëlushi, të quajtur Blin.