Flokët

5 ngjyrat e flokëve që duhet t’i keni parasysh këtë pranverë

Shkruar nga Anabel

2 Prill 2024

5 ngjyrat e flokëve që duhet t’i keni parasysh këtë
FOTO: GETTY IMAGES

Ky sezon mund të jetë koha perfekte për të filluar me “lojën” e preferuar të shumë gocave sa herë që bëhet fjalë për ndryshime te flokët: ngjyrat e reja dhe të guximshme! Pranvera e këtij viti duket se sjell nuancat më emocionuese të flokëve për momentin.

E kuqja klasike, tonet e karamelit dhe të gjitha ngjyrat e tjera që qarkullojnë në TikTok, këto të “përqafuara” edhe nga personazhet e famshme janë të gjitha gati për të marrë vëmendjen tuaj nëse doni diçka vërtet ndryshe këtë sezon.

Pesë ngjyrat që do të kthehen në trend këtë pranverë, janë këtu për t’ju frymëzuar mjaftueshëm!

#1 E bardhë krem

5 ngjyrat e flokëve që duhet t’i keni parasysh këtë
FOTO: GETTY IMAGES

#2 E kuqe e ndezur

5 ngjyrat e flokëve që duhet t’i keni parasysh këtë
FOTO: GETTY IMAGES

#3 Një miks mes toneve bionde dhe kafe

5 ngjyrat e flokëve që duhet t’i keni parasysh këtë
FOTO: GETTY IMAGES

#4 Argjend i theksuar

5 ngjyrat e flokëve që duhet t’i keni parasysh këtë
FOTO: GETTY IMAGES

#5 Brune çokollatë

5 ngjyrat e flokëve që duhet t’i keni parasysh këtë
FOTO: GETTY IMAGES

Artikuj të sugjeruar: 

 

Burimi: Vogue