Red Carpet

Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards

Shkruar nga Anabel

2 Prill 2024

Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
getty

Teatri “Dobly” u pushtua nga yjet të hënën kur u mbajtën çmimet e përvitshme iHeartRadio Music Awards dedikuar emrave më të mëdhenj të muzikës. Emra si Avril Lavigne, JoJo Siwa, Jelly Roll, Katy Perry dhe drejtuesi i spektaklit Ludacris, parakaluan në tapetin e verdhë me zgjedhjet përkatëse për të nderuar eventin.

Avril Lavigne ra në sy për rikthimin në stilin e saj të dikurshëm me grimin dhe veshjen që e ka bërë të famshme kur nisi karrierën. Katy Perry ishte veshur me një fustan rrjet, që po ashtu u komentua shumë (edhe negativisht).

Më tej shihni fotot për veshjet e artistëve të ftuar:

Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Lundarcis
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Avril Lavigne
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Jelly Roll
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Katty Perry
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Meghan Trainor
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Ice Spice
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
JoJo Siwa
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Getty
Si u veshën yjet në iHeartRadio Music Awards
Getty