Instagramming

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”?

Shkruar nga Anabel

1 Prill 2024

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”? 

Një video e publikuar në Instagram-in e “BBVA 3”, ku shfaqet Egla Ceno e vetme në një dhomë të bardhë po trazon njerëzit. Në video shfaqet (ish-)banorja në dhomën, e cila është e pajisur me një krevat dhe Egla luan me litar, shtrihet dhe shkruan diçka përtokë.

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”?
 
Në mbishkrim shkruhet thjesht: “Big Brother VIP”, të martën, ora 21:00 vetëm në Top Channel”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


 
Menjëherë poshtë videos kanë gëluar komente të shumta, të cilat ndahen në dy grupe. Disa prej tyre bëjnë thirrje që Egla të vijojë rrugëtimin e saj për çmimin e madh.

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”?

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”?
 
Ndërsa disa të tjera, epo, kanë teori e komente të ndryshme.

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”?

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”?

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga “BBVA 3”?
 
Kujtojmë se Egla u përjashtua nga spektakli, pasi në mënyrë të përsëritur i derdhi verë në kokë Meritonit dhe i dëmtoi syrin. Lexoni këtu për më shumë detaje rreth konfliktit të tyre.

Poll

Artikuj të sugjeruar: