Thonjtë

Thonjtë 3D të Rihanna-s janë sugjerimi më i bukur për gocat këtë sezon

Shkruar nga Anabel

1 Prill 2024

Thonjtë 3D të Rihanna-s janë sugjerimi më i bukur për
FOTO: @Badgalriri

Rihanna është gjithmonë sinonim i trendeve të reja, por aftësia e saj për të “shkundur” gjithë gjërat ku ajo angazhohet, nga biznesi në muzikë apo estetikë janë një qasje e padiskutueshme e yllit të muzikës. Këngëtarja është protagonistja e kopertinës së Vogue China për këtë muaj dhe sigurisht që shfaqja e saj, përtej detajeve të reja të intervistës, vjen edhe me një gamë trendesh në aspektin e pamjes së jashtme.

Thonjtë 3D të Rihanna-s janë sugjerimi më i bukur për

Këtë herë, vëmendjen e morën thonjtë 3D super të gjatë të artistes, që duket si e mbuluar nga lulet këtë pranverë. Flokët e gjatë biondë, kapelja e kaubojit, thonjtë me lule 3D dhe tone të theksuara e formojnë “çmendurinë” e momentit, bashkë me trendet që përcjell këngëtarja.

Thonjtë 3D të Rihanna-s janë sugjerimi më i bukur për

Lulet e qëndisura me rruaza në tërësinë e kapelës, te xhaketa apo dhe thonjtë super të gjatë, me majë të mbrehtë duken se sjellin një “buqetë” me lule të materializuara në xhelin e thonjve dhe manikyrit të Rihanna-s.

#1

Thonjtë 3D të Rihanna-s janë sugjerimi më i bukur për

#2

Thonjtë 3D të Rihanna-s janë sugjerimi më i bukur për

#3

Thonjtë 3D të Rihanna-s janë sugjerimi më i bukur për

Artikuj të sugjeruar: 
Burimi: TZR