Thonjtë

Rosalía na prezantoi me trendin më të lezetshëm për thonjtë

Shkruar nga Anabel

26 Mars 2024

Rosalía na prezantoi me trendin më të lezetshëm për
Instagram

Rosalía ka zgjedhje ndryshe gjithmonë dhe krijon trende me veshjet, po aq sa me thonjtë e me grimin.

Meqë kemi hyrë në stinën e ngjyrave, këngëtarja spanjolle na dha disa ide për thonjtë e radhës.

Disa ditë më parë, ajo ka publikuar një seri fotosh ku i duken thonjtë me ngjyra të ndryshme që kombinohen me njëri-tjetrin.

Rosalía na prezantoi me trendin më të lezetshëm për

Si për t’i thënë pranverës “mirë se erdhe”, kjo teknikë që ka përdor në thonj Rosalia vjen nga Japonia dhe po gjen përdorim në perëndim dhe Europë po aq shumë.

Thonjtë me nuanca si të Rosalía-s krijohen nga një manikyr specifik që ka të kombinuara ngjyrat pastel dhe nga thoi në thua ka ndryshime dhe lojë ngjyrash. Për më tepër të sugjerojmë të ruash fotot, ose të bësh kombinimet e tua.

Artikuj të sugjeruar: