Showbiz dhe TV

Bes Kallaku konfirmon ndarjen nga Xhensila

Shkruar nga Anabel

26 Mars 2024

Bes Kallaku konfirmon ndarjen nga Xhensila

Bes Kallaku ka konfirmuar ndarjen nga Xhensila, në një darkë me banorët e “Ferma VIP”. Ai rrëfeu një histori, ku tregoi se i kanë dhënë fund martesës.

Besi u shpreh se duhet të jetë falenderues dhe mjafton që t’i ketë mirë me shëndet fëmijët:

“Kur isha këtë herë në Itali erdhi më mori dikush. Më pyeti se çfarë ke bërë, po fëmijët? Mirë i thashë, gocën e shoh më shpesh, djalin pak më rrallë sepse jetojnë me ish-bashkëshorten. U mërzita sepse njeriu ndodhet me disa situata në jetë që nuk i ka pritur, është pak e vështirë. E rëndësishme është të jenë të mirë. Rëndësi ka që të jenë mirë me shëndet”, u shpreh ai ndër të tjera.

Për ndarjen e tyre është përfolur shumë dhe kjo është hera e parë që njëri prej tyre flet për divorcin. Dyshimet për një krizë mes çiftit kanë nisur prej kohësh, kur u kuptua se ata nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe fshinë fotot e përbashkëta. Përveç kësaj, Xhensila dhe Besi nuk ishin parë bashkë prej muajsh në evente apo ambiente të përbashkëta.

Dyshja ka qenë prej vitesh e martuar dhe janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit.