Moda

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte për 2024-ën

Shkruar nga Anabel

15 Mars 2024

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte

Kylie Jenner u shfaq në eventin e promovimit të parfumit të saj të ri “COSMIC” e veshur me një fustan ngjyrë qershie që dhe duket një yll!

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
 
Fustani i gjatë me një krahë jashtë, ishte i çarë në të gjithë pjesën e pasme të shpinës dhe i përqafonte bukur linjat e miliarderes së familjes Kardashian. Sa i përket floëkve, Kylie zgjodhi t’i kapte në një model të çrregullt dhe të linte para baluket. Makeup-i ishte me ngjyra neutrale, ku binte në sy shkëlqimi i buzëve.
 
Prej kohësh e kemi thënë se ngjyra e qershisë do të bëjë namin këtë vit, ndaj kemi disa sugjerime se si ta ndërthurësh në stilin tënd.

Xhaketë

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Momoko/ Pinterest

Kostum oversize

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Powerful Femme Journal/ Pinterest

Pantallona cargo

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Grazia/ Pinterest

Çantë

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Inaplanetka/ Pinterest

Bluzë

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Olive/ Pinterest

Taka/Atlete

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Studio Gabrielle/ Pinterest

Xhaketë lëkure

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Lily/ Pinterest

Geta

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Ellie Shaw/ Pinterest

Makeup

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Eva/ Pinterest

Thonj

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Nails Magic/ Pinterest

Flokë

Kylie na bindi që ngjyra e qershisë është zgjedhja perfekte
Getty

Artikuj të sugjeruar: