Celebrity

Ç’ndodhi? Kim Kardashian dhe bashkëshortja e Kanye shfaqen bashkë

Shkruar nga Anabel

13 Mars 2024

Ç’ndodhi? Kim Kardashian dhe bashkëshortja e Kanye shfaqen
Getty

Kim Kardashian dhe Bianca Censori janë fotografuar së bashku në koncertin e fundit të reperit Kanye West. Ish-bashkëshortja e reperit dhe arkitektja 29-vjeçare janë fotografuar duke folur dhe shfaqen mjaft komode në shoqërinë e njëra-tjetrës, gjë që shkaktoi goxha reagime në rrjet me shumë pikëpyetje të ngritura.

Koncerti që mbahej në Chase Center në San Francisco të martën, mesa duket ka zbuluar se dy vajzat, ndryshe nga ç’mendohej kanë marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën.

Ç’ndodhi? Kim Kardashian dhe bashkëshortja e Kanye shfaqen
Instagram
Ç’ndodhi? Kim Kardashian dhe bashkëshortja e Kanye shfaqen
Instagram

Në koncert kanë marrë pjesë edhe nëna e partneres së West, bashkë me motrën e saj. Ndësa Kim ka qenë e shoqëruar nga Chicago, vajzën e saj dhe të Kanye.

Ndërkohë njerëzit e kanë komentuar ngjashmërinë e tyre, duke thënë se “duken si binjake”, ose “Kim duket si Bianca”.

Artikuj të sugjeruar: