Celebrity

Khëm-khëm, thuhet se Kim ka konfirmuar romancën me sportistin

Shkruar nga Anabel

12 Mars 2024

Khëm-khëm, thuhet se Kim ka konfirmuar romancën me sportistin

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. e kanë bërë “të qartë” që janë bashkë, thonë burimet që ishin prezentë në festën e Vanity Fair, pas ceremonisë së çmimeve Oscar.

Khëm-khëm, thuhet se Kim ka konfirmuar romancën me sportistin

“Nuk u puthën si çiftet e tjera, por pati shumë prekje dhe ata ishin me njëri-tjetrin gjatë gjithë kohës”, u shpreh një burim për People. “Ata ishin të kujdesshëm që të mos binin shumë në sy, por kishin shumë kimi dhe ikën nga festa së bashku”, shtoi personi anonim.

Khëm-khëm, thuhet se Kim ka konfirmuar romancën me sportistin

Kardashian, 43 vjeç dhe Beckham, 31 vjeç, u panë duke lënë “Wallis Annenberg Center” së bashku, duke shtuar zërat për romancën që ka qarkulluar vërdallë prej muajsh. Që në shtator 2023, ata u përfolën se ishin të lidhur dhe se dilnin nëpër takime të ndryshme. Më pas, ata u fotografuan në festën e Beyoncé, para çmimeve Grammy.

Artikuj të sugjeruar: