Thonjtë

Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Shkruar nga Anabel

16 Shkurt 2024

Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot
Nëse për ty, manikyri french i zakonshëm nuk është mjaftueshëm, apo duket i rëndomtë, provo këtë të padukshmin që ka zgjedhur edhe Margot Robbie.

Si fillim, kujtojmë dhe theksojmë se manikyri french është trend i çdo kohe, nuk do dalë kurrë nga moda dhe i përshtatet çdo sezoni dhe situate. Klasik, i thjeshtë, nuk tërheq vëmendje, por i bën duart të duken të pastra dhe kuruara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Betina R. Goldstein (@betina_goldstein)

Në 12 shkurt, barbie më e famshme e momentit, Margot Robbie u shfaq në drekën tradicionale të Oscars dhe në sy ra kombinimi klasik Chanel, një kostum në ngjyrë rozë dhe manikyri më i thjeshtë e i padukshëm që mund të jetë në qarkullim.

Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot

Ky model i thonjve mes gjithë të mirave që ka është edhe i lehtë për t’u mirëmbajtur, jo më kot e kanë aprovuar edhe gocat me stil si Kim dhe J.Lo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Betina R. Goldstein (@betina_goldstein)

Artikuj të sugjeruar: