Celebrity

Kanye West reagon pas komenteve se publikon foto pothuajse nudo të bashkëshortes

Shkruar nga Anabel

13 Shkurt 2024

Kanye West reagon pas komenteve se publikon foto pothuajse nudo të 

Kanye West ka reaguar pasi Instagram-i i tij u mbush me komente pas postimit të një video ku shfaqej bashkëshortja e tij, Bianca Censori, e veshur me një veshje transparente, në festën e Super Bowl.
 
Reperi publikoi të njëjtën video tre herë dhe u përball me kritika e komente të ndryshme, të cilat dhe e bënë të reagonte: “Doja t’ju thoja që postova (videon) gruan time tre herë me qëllim. Ajo që po them është: E publikova albumin dhe njerëzit janë ende duke komentuar: “Pse e poston gruan?”, duke iu referuar albumit të ri “Vultures”, në bashkëpunim me Ty Dolla $ign.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ye (@kanyewest)


“Ajo më bën të lumtur. Ja pse dhe ju jeni të lumtur me muzikën time, sepse unë jam i lumtur. Kuptuat? Ndaj mos thoni më asgjë negative. Nëse nuk ju pëlqen llogaria dhe postimet e mia, ikni q*huni! Seriozisht, më lini – lëreni mbretin – rehat! Nuk më intereson. Do e postoj gruan time sa herë të dua”, duke i nxitur njerëzit të postojnë bashkëshortet në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ye (@kanyewest)


Reperi i tha të gjitha këto në një video dhe mes të tjerave, shkroi në mbishkrimin e saj: “Ca njerëz nuk duan që ti të jesh i lumtur”.
 
Kanye u martua me Bianca Censori në dhjetor 2022 dhe shpeshherë publikon foto të ndryshme të saj, në të cilat ajo shfaqet e veshur me veshje të ngushta, që mbulojnë zonat intime. Ndërkohë që Bianca vesh kombinimet që Kanye i sugjeron, miqtë e saj, sipas Daily Mail, janë të shqetësuar dhe mendojnë se reperi po e kontrollon atë.

Artikuj të sugjeruar: