Celebrity Style

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet në Super Bowl

Shkruar nga Anabel

12 Shkurt 2024

 

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Page Six

 

Le ta nisim me kryefjalën e mbrëmjes, Taylor Swift ka treguar së fundmi se është qendra e vëmendjes në çdo event sportiv ku luan partneri i saj Travis.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Getty Images

Këngëtarja u komentua ndër të tjera edhe për veshjen e saj e cila në total sipas mediave kap vlerën e 50.000 dollarëve, bashkë me bizhuteritë. Taylor kishte veshur një korse te Dion Lee, një xhaketë sportive me zinxhir të Erin Andrews dhe xhinse të markës Area.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Getty Images

Varësja e saj me numrin “87” kushton 4.250 dollarë, ndërsa varësja-chocker 7,500 dollarë. Unaza rubin thuhet se mban vlerën 3,210 dollarëve, ndërsa aksesori më i shtrenjtë ishte byzylyku me vlerë 19,950 dollarë që ishte krijuar për të. Buzëkuqi i kuq nuk mungoi as këtë herë.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet

Hailey Bieber u komentua shumë për pallton me lëkurë leopardi, kombinuar me xhinse të drejta, bluzë të bardhë dhe taka të kuqe. Me këtë rast Hailey i prezantoi botës edhe ndryshimin në pamje me flokët brune.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Getty Images

Ariana Grande dhe Cynthia Erivo u veshën më fustan-xhaketë sportive të personalizuar, me shumë xixa dhe shkëlqim, si një mënyrë për t’u kujtuar të gjithëve se filmi i tyre “Wicked” po vjen.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Instagram

Post Malone performoi një këngë dedikuar Amerikës dhe u shfaq i veshur me xhaketë kadife, këmishë dhe xhinse.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Getty Images

Lady Gaga ishte veshur sportive siç i takon eventit, por ra në sy për detajet e gurëve, me të cilat kishte vënë në dukje në gjithë pjesën e syve.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
NFL

Beyoncé mori gjithë vëmendjen me fustanin e zi të shkurtër të hapur në dekolte dhe çizmet e gjata të zeza, ndërsa flokët i kishte stiluar me shumë volum dhe onde.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Instagram
Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Getty Images
Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
NFL

Kim Kardashian u fotografua në të zeza e veshur sportive dhe duke treguar shumë kujdes që të mos njihej.

Nga Taylor Swift te Beyoncé: Ja çfarë veshën yjet
Getty Images

Artikuj të sugjeruar: