Celebrity

Kim Kardashian dhe sportisti i NFL fotografohen bashkë për herë të parë

Shkruar nga Anabel

11 Shkurt 2024

Kim Kardashian dhe sportisti i NFL fotografohen bashkë për herë
Splash news

Shtohen zërat Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. janë çift. Ata u fotografuan nga paparacët këtë të shtunë në Las Vegas. Çifti ishte bashkë duke ecur në një prej hoteleve luksoze, ku po mbahej një festë para Super Bowl.

Kim Kardashian dhe sportisti i NFL fotografohen bashkë për herë
Splash news

E veshur me kapele kauboj, pantallona të gjera në fund dhe një jelek që i nxirrte gjithë shpinën në pah, ylli televiziv, u përpoq shumë të mbulonte fytyrën dhe t’u fshihej paparacëve.

Dyshimet për një lidhje mes Kim dhe sportistit nisën që në shtator të vitit që shkoi. Ndërsa ditët e fundit u fol për një raport ekskluziv mes tyre.

Kim Kardashian dhe sportisti i NFL fotografohen bashkë për herë
Splash news

Burimet pranë Kardashian kanë zbuluar se ajo e ka nisur lidhjen që në verën e shkuar dhe nuk po del me askënd tjetër për momentin, të paktën jo me aq sa dinë miqtë e saj të ngushtë.

Të dy duan ta mbajnë romancën e tyre private, në respekt të djalit të sportistit i cili është vetëm 1 vjeç.

Kim Kardashian dhe sportisti i NFL fotografohen bashkë për herë
Splash news

Kjo është hera e parë që Odell dhe Kardashian janë fotografuar bashkë!

Artikuj të sugjeruar: