Celebrity Style

Gocat e famshme janë në një mendje për këpucët e pranverës

Shkruar nga Anabel

10 Shkurt 2024

Gocat e famshme janë në një mendje për këpucët e
FOTO: THE IMAGE DIRECT / GETTY IMAGES

Sapo të vijë pranvera, me siguri që edhe ju nuk doni të lodheni kurrë së kombinuari veshjet me këpucët e duhura, por duhet thënë se kapërcimi i stinëve me stil është një strategji që jo të gjitha gocat e kanë.

Këtë herë janë Katie Holmes dhe Gigi Hadid kanë hequr dorë nga veshjet dimërore dhe çizmet e gjata për t’i shtuar tone pranverore look-ut të tyre duke zgjedhur të njëjtat këpucë, por në ngjyra të ndryshme.

Gocat e famshme janë në një mendje për këpucët e
FOTO: THE IMAGE DIRECT / GETTY IMAGES

Prej materiali lëkure, ky version këpucësh të sheshta me fare pak takë platformë janë një zgjedhje klasike dhe elegante, ndaj mund t'i çdo ditë në pranverë.

Një stil që lartësohet në nivelin modern, pa humbur rehatinë në asnjë hap: takë minimale dhe një pamje e thjeshtë që e bën çdo kombinim tuajin të pagabueshëm me këto këpucë.

Pra, nëse doni të kaloni me stil nga çizmet e gjata dhe të ngrohta të dimrit te hapat e lehtë dhe modern, zgjidhni këpucët e Gigi-t dhe Katie!

Artikuj të sugjeruar:


Burimi:Instyle