TV Mania

Të fejuar apo jo? Sara dhe Endriku kanë versione të ndryshme për lidhjen e tyre

Shkruar nga Anabel

10 Shkurt 2024

Të fejuar apo jo? Sara dhe Endriku kanë versione të ndryshme

Sara Gjordeni u përball me një situatë të sikletshme brenda “BBVA 3”, kur ish-i dashuri i saj, Endrik Beba, hyri si konkurrenti i ri në shtëpi. Që në videon prezantuese, Endriku rrëfeu se ka qenë i lidhur me një banore.
 
“Me një nga banorët kam pasur një histori, por po e lë me kaq”, tha muzikanti.
 
Sara, nga ana tjetër, në një bisedë me Albi Nakon, tha se ata kanë qenë të fejuar.

“Më duket e çuditshme që po shoh ish-in tim duke folur me Bardhin. Kam qenë e fejuar. Ai është zhgënjimi im i parë”, tregoi ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë, në llogarinë e Instagram-it të Endrikut, është bërë një reagim ku shkruhet: “Miq të dashur! Ndiejmë detyrë të theksojmë se midis Sara Gjordenit dhe Endrik Bebës nuk ka pasur ASNJË fejesë në horizont”.
 
Më tej, në postim shkruhet:

“Ishte një lidhje të rinjsh, disamujore, 9 vjet më parë. Endriku, siç e pranoi lidhjen me Sarën, siç pranoi martesën e parë, nga e cila ka një djalë; siç pranoi lidhjen e re nga e cila pret të bëhet baba sërish, mund ta kishte pranuar edhe fejesën nëse do të ekzistonte, por NUK ka ekzistuar”.

“Urojmë të ketë mundësi ta sqarojë edhe vetë. Faleminderit!”, përmbyllet deklarata.

Të fejuar apo jo? Sara dhe Endriku kanë versione të ndryshme
 
Më parë, Endriku, i ftuar në “Fun Club Big Brother” ka folur për marrëdhënien me Sarën, duke treguar:

“Ne kemi pasur një histori bashkë, e cila ka nisur në 2015-ën dhe ka mbaruar po në 2015-ën. Kur e kam parë që ishte pjesë e “BBVA 3”, ishte surprizë, sepse nuk e dija”, duke shtuar se raporti me Sarën nuk është as shtysë dhe as pengesë për pjesëmarrjen e tij në reality show.

“Kjo gjë nuk do të ndikojë se unë sepse është mbyllur para shumë vitesh. Unë do ta shoh si të gjithë banorët e tjerë”, tha Endriku.