Instagramming

Argjira Spanca reagon ndaj komenteve të Eglës për Gracianon: “A është kjo normale?”

Shkruar nga Anabel

10 Shkurt 2024

Argjira Spanca reagon ndaj komenteve të Eglës për Gracianon:

Argjira Spanca, partnerja e Graciano Taganit, ka reaguar e shokuar në lidhje me debatin mes Egla Cenos dhe balerinit. Aktorja iu drejtua Gracianos, duke i thënë: “Je i bardhë komplet! Je me sy të zgurdulluar! Je një qenie monstruoze!”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Balerini u shpreh se nuk pret një vlerësim ndryshe dhe i sugjeroi aktores që të relaksohet se i bën mirë. “Po shet dinjitetin për këtë lojë! Kjo është e turpshme dhe e sikletshme”, tha ai ndër të tjera.
 
Argjira ka publikuar momentin në fjalë dhe është shprehur: “A është kjo normale? (Jam) pa fjalë!”.

Argjira Spanca reagon ndaj komenteve të Eglës për Gracianon:
 
Debatet në “BBVA 3” vijojnë dhe Graciano ka ndezur disa vatra debatesh, veçanërisht me Romeon dhe Eglën.

Artikuj të sugjeruar: