Lëkura

Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në krahë

Shkruar nga Anabel

8 Shkurt 2024

Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në

Megan Fox çuditi njerëzit kur postoi një album fotosh dhe u shfaq me një krahë të mbushur me tatuazhe.
 
Ajo publikoi 2 foto, ku tregon një tatuazh të madh, të frymëzuar nga kultura japoneze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)


Nisur nga kjo, të tregojmë disa ide për një tatuazh full sleeve.

Dragua

Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
loveyoudifferent/ Pinterest
Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
ink_match/ Pinterest
Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
fashionterestofficial/ Pinterest

Lule

Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
Pinterest
Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
Pinterest

Patches

Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
Pinterest
Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
wisewASD67olf78/ Pinterest

Gjarpër

Nisur nga Megan Fox, ja disa ide për një tatuazh të madh në
Pinterest

Artikuj të sugjeruar: