Street Style

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të brendshmet? Ja ca ide

Shkruar nga Anabel

2 Shkurt 2024

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Të brendshmet u bën pjesë e veshjes në përditshmëri kur i pamë në pasarela, pastaj kur i veshën gocat V.I.P dhe tani në çdo rrugë ku shohim goca të vishen bukur.

2024-a do vazhdojë të ketë në listën e trendeve për pranverën dhe verën reçipetat që duken poshtë një xhakete të hapur, apo fustane rrjet që tregojnë të brendshmet qëllimisht.

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Po cilat janë 6 mënyrat dhhe detajet që duhet të kesh në dollap për t’u dukur seksi dhe për të nxjerrë në pah anën më femërore tënden?

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

P.S.: Ide për Shën Valentin dhe pas tij…

Reçipetat me prerje trekëndësh dhe material dantellë

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Mbathjet me bel të lartë (që duken mbi xhinse ose funde)

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Korsetë me lidhëse (shumë seksi)

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Bluzat/ fustanet prej mëndafshi dhe dantelle

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Getat me dantellë dhe detaje rripash

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Ke në plan të bësh kombinime që ekspozojnë të

Artikuj të sugjeruar: