Style Tips

Gocat franceze bien në një mendje: Këto janë ngjyrat më elegante

Shkruar nga Anabel

1 Shkurt 2024

Gocat franceze bien në një mendje: Këto janë ngjyrat më
Foto: @JULIESFI

Ka kaq shumë kombinime që mund të kopjohen nga gocat franceze, nga tendencat që ato i sjellin me aq stil te markat që blejnë rregullisht. Dihet se ka diçka speciale dhe të adhurueshme në stilin e çdo vajze pariziene. Por, cili është fokusi i tyre i momentit? Ngjyrat!

E bardha, e zeza, e kuqja janë vetëm disa nga nuancat që nuk duhet të shmangni këtë sezon, nëse doni që t’i afroheni sadopak stilit dhe elegancës ekstreme të gocave pariziene.

#1 E verdhë, e zbehtë

Gocat franceze bien në një mendje: Këto janë ngjyrat më
FOTO: @SYLVIEMUS_

#2 Kafe e theksuar

Gocat franceze bien në një mendje: Këto janë ngjyrat më
FOTO: @LEASY_INPARIS

#3 Gri e lezetshme

Gocat franceze bien në një mendje: Këto janë ngjyrat më
FOTO: @CAMILLECHARRIERE

#4 E kuqe, e zjarrtë

Gocat franceze bien në një mendje: Këto janë ngjyrat më
FOTO: @ANNELAUREMAIS

#5 Jeshile chic

Gocat franceze bien në një mendje: Këto janë ngjyrat më
FOTO: @FRANNFYNE

Artikuj të sugjeruar:Burimi: Who What Wear