Flokët

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të flokëve këtë muaj

Shkruar nga Anabel

31 Janar 2024

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Dave Benett/Getty Images, ABEI

Zendaya riktheu baluket e stilit Audrey Hepburn në daljet e saj publike gjatë eventeve të modës, Jennifer Lopez prerjen Bob dhe janari sapo ka nisur, për të sjellë shumë ndryshime te flokët në radhët e të famshmëve. E të mendoni që është vetëm muaji i parë i 2024-ës!

Janë të shumta gocat e showbiz-it, të huaja apo shqiptare që zgjodhën ta nisin vitin me një model të ri flokësh, nga prerja te nuanca duke na dhënë një dozë frymëzimi për ndryshimin që me siguri ju duhet edhe juve për këtë vit.

Ne ju sjellim disa syresh prej tyre që zgjodhën një super ndryshim në prerjen dhe ngjyrën e flokëve.

#1 Zendaya

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Marc Piasecki/Getty Images, Pascal Le Segretain/Getty Images

#2 Jennifer Lopez

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Michael Tran/Getty Images, Marc Piasecki/Getty Images

#3 Rihanna

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Dave Benett/Getty Images, ABEI

#4 Selena Gomez

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Instagram/@tombachik, Stefanie Keenan/Getty Images

#5 Julia Roberts

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Frazer Harrison/Getty Images, Pascal Le Segretain/Getty Images

#6 Karol G

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Niccolo Guasti/Getty Images, Mireya Acierto/Getty Images

#7 Eva Longoria

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Instagram/@evalongoria, Instagram/@dimitrishair

#8 Jennifer Aniston

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Steve Granitz/Getty Images, Amy Sussman/Getty Images

#9 Ciara

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Instagram/@ciara, Instagram/@dimitrishair

#10 Kristen Stewart

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Stephane Cardinale - Corbis/Getty Images, Matt Winkelmeyer/Getty Images

#11 Shay Mitchell

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Instagram/@dimitrishair

#12 Camila Cabello

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
The Foto: Hollywood Reporter/Getty Images, Instagram/@camila_cabello

#13 Penélope Cruz

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të
Foto: Emma McIntyre/Getty Images, Frazer Harrison/Getty Images

Gocat shqiptare: 

#1 Kafe dhe karamel: Xhensila Myrtezaj

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të

#2 Sarah Berisha 

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të

#3 Nëse je mes të kuqes dhe brunes: Sara Hoxha

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të

#4 Për bionde më të ngrohtë: Luana Vjollca

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të

#5 Einxhel Shkira

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të

#6 Për bionde platin: Fjoralba Ponari

Gocat e famshme që bën ndryshimet më të mëdha të

Artikuj të sugjeruar: 


Burimi: Glamour