Celebrity

Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re

Shkruar nga Anabel

18 Janar 2024

Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID

Dua Lipa dhe Callum Turner janë zyrtarisht çift dhe këtë e ka konfirmuar një puthje mes tyre, pas një takimi në një restorant sushi.

Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID
Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID

Këngëtarja 28-vjeçare dhe aktori shkëmbyen puthje pasionante mes tyre dhe qeshën dhe disktuan, ndërsa paparacët i fotografonin. Dua, e veshur me një xhup oversize dhe aktori, me bluzë të bardhë dhe një xhaketë të zezë, konfirmuan kështu raportin e tyre në mënyrën më të ëmbël.

Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID
Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID
Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID

Prej disa ditësh qarkullonin thashethemet për lidhjen e tyre, ndërsa burime u shprehën për Page Six se marrëdhënia e tyre është e freskët, por ata janë marrëzisht të dhënë pas njëri-tjetrit.

Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID
Zyrtarisht çift! Dua Lipa konfirmon lidhjen e re
BACKGRID

Ata u takuan përmes miqve të përbashkët dhe duket se janë të pandashëm.

Artikuj të sugjeruar: